لیست مجموعه: ماشین لباسشویی ال جی
ماشین لباسشویی ال جی هفت کیلویی 1400 دور

ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی مدل j3

دسترسی: در انبار

70000000 ﷼

Sku:

ماشین لباس شویی های ال جی بهترین مارک ماشین لباس شویی هستند

دیگر زمان آن گذشته که ساعت ها وقت و نیروی خود را برای شستن لباس هدر دهید با توجه به پیشرفت تکنولوژی فرایند شستن لباس ها نیز به روز شد و لوازمی تولید و به بازار عرضه شد که کار شما را راحت تر کردند. همان طور که می دانید شما فقط کافی است لباس های چرک و کثیف خود را به ماشین لباس شویی ها بسپارید و تنها با فشردن چند دکمه طی زمانی مشخص لباس های خود را تمیز تحویل بگیرید. شرکت ال جی از اولین شرکت ها بود که دست به تولید ماشین لباس شویی زد و در این کار موفق نیز شد طوری که نام آن در کل جهان پخش شد و طرفداران زیادی پیدا کرد شما اگر دنبال یک مارک خوب از یک فروشگاه معتبر باشید اولین گزینه ای که پیش روی شما می گذارند شرکت ال جی است.

 

یک نگاه کلی به مشخصات فنی ماشین لباس شویی ۷ کیلویی j3 بی اندازیم.

ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جی j3  دارای موتوری با ۱۲۰۰ دور چرخش در هر دقیقه می باشد و نوع  موتور آن  گیربوکسی است. همان طور اسم این ماشین لباس شویی بیان گر ماجرا است باید خدمتتان عرض کنم که این ماشین لباس شویی ظرفیتی ۷ کیلویی دارد. این ماشین لباس شویی ۱۳ برنامه دارد و ۶ حالت شست و شو نیز دارد که در ادامه ی مطلب به شما می گوییم که آن ۶ حالت به چه کار می آیند. به خاطر موتور فوق العاده ای که این ماشین لباس شویی دارد از نظر مصرف انرژی در رده ی بسیار خوبی قرار دارد (A+++) . این مدل از ماشین لباس شویی های ال جی بخاز شو ندارداما مجهز به سیستم ضد آلرژی است و صفحه ی نمایش گر آن لمسی بوده و به صورت LED طراحی شده است . در ظاهر این ماشین لباس شویی  با عرض و طولی ۶۰۰ و ۵۵۰ میلی متری و ارتفاعی ۸۵۰ میلی تر دارد.

 

پاکیزه ترین لباس ها را از ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جیj3  بخواهید.

ماشین لباس شویی هفت کیلویی ال جیj3 مجهز به فناوریMotion DD 6 می باشد این فناوری امکان شبیه سازی شستن لباس با دست را فراهم می کند و لگن ماشین لباس شویی را در تمام جهت ها حرکت می دهد طبیعی است این ویژگی به همراه آن ۶ حالت که بالا تر گفتیم یک تمیزی فوق العاده به ارمغان می آورد و آن ۶ حالت شامل موارد زیر می شود:

  • تاب دادن
  • غلتاندن
  • ساییدن
  • پیچش
  • پله ای
  • آبکش

پس اگر به این مدل شست و شو علاقه دارید و می خواهید لباس هایتان تمیزتر شوند تنها کافی استmotion DD 6  را فعال کنید.

 

تکنولوژی و فناوری های فوق پیشرفته ایم ماشین لباس شویی

طراحی و تولید ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جی j3 این گونه انجام شده است که شما مناسب با جنس لباس تان نوع شست و شو را انتخاب کنید. این نکته توجه کنید که اگر شما بخواهید با دست لباس های خود را بشوید قطعا یک فرقی بین لباس های ضخیم و نازک قائل می شوید حال این سوال برایتان پیش می آید که اگر لباس ورزشی یا بافتنی شما با آب داغ در ماشین شسته شود چه بلایی سر آن ها می آید؟ شما می توانید با کمک صفحه نمایش گر ها ماشین لباس شویی خود نوع لباس تان را مشخص کنید. بر روی صفحه نمایش گر شستن لباس های کتان، ظریف، لباس های کاموایی، آبکش، خشک کن و شست و شوی سریع و... برای شما طراحی شده است و فقط کافی است بر اساس آن لباس چرک نوع شست وشو را انتخاب کنید.

 

اگر زمان کافی برای منتظر ماندن شست و شو نداشتید چه کنید.

ممکن است شما زمانی که لباس هایتان زیاد کثیف نیست این سوال برای تان پیش آید که یک ساعت و یا چند ساعت برای این لباس ها زمان زیادی است حالا چه کنیم؟ شما می توانید از برنامه ی شست وشو در۳۰ دقیقه را استفاده کنید و یا حتی اگر عجله دارید و زمان کافی در اختیار ندارید که منتظر شسته شدن لباس هایتان بمانید نیز می توانید این گزینه را انتخاب کنید. این نوع شست و شو شامل شستن با قدرت پاک کنندگی بالا به همراه آبکش و خشک کن می باشد با این گزینه مقدار قابل توجهی در آب و مواد شوینده صرفه جویی می شود این زمان کم تری که ماشین لباس شویی شما کار می کند طبیعی است که برق و انرژی کم تری نیز مصرف شود زیرا لازم نیست ساعت های طولانی ماشین برای لباس هایی که چندان هم کثیف نیستند کار کند.

 

ماشین لباس شویی هفت کیلویی ال جیj3 را از راه دور نیز می توانید کنترل کنید.

با توجه به این که امروزه در قرن ۲۱ اکثر کار های بشربه همراه تلفن همراه انجام می شود از این تولید کنندگان نیز این امر را درطراحی تولید های جدید وارد کرده اند ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جیj3 نیز از این تکنولوژی عقب نمانده است. شما می توانید به وسیله ی گوشی تان تنظیماتی بر روی ماشین لباس شویی خود اعمال کنید فناوریsmart Diagnosis این امکان را به شما می دهد تا ماشین لباس شویی خود را از راه دور روشن و خاموش کنید. علاوه بر این مورد شما با این فناوری می توانید عیب های ماشین خود را شناسایی کنید و اصلا نیاز نیست که منتظر آمدن متخصص باشید تا عیب ماشین لباس شویی تان را بگوید و یا این که آن را به تعمیر گاه ببرید این که خودتان عیب ماشین لباس شوی تان را پیدا کنید و به متخصص نیاز پیدا نکنید کلی در هزینه های خود صرفه جویی می کنید‌.

 

با این مدل ماشین لباس شویی آرامش را به منزل خود هدیه بدهید.

همان گونه که در بالا با ویژگی های ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جیj3  آشنا شدیم یک نکته ی بسیار مهم دیگر وجود دارد که بهتر است آن را با شما در میان بگذارم این ماشین لباس شویی با تمام این ویژگی ها یکی از بهترین ماشین لباس شویی های جهان شناخته شده است اما بی صدا بودن این ماشین لباس شویی است که آن را از دیگر ماشین ها جدا می کند این ماشین لباس شویی در هنگام شست و شو حدود ۵۲ دسی بل صدا دارد و هنگام خشک کردن نیز این عدد به ۷۵ دسی بل می رسد که این اعداد نشان دهنده ی این نکته هستند که این ماشین لباس شویی جز بی سر وصدا ترین هاست. آرامش یک خانه از مهم ترین چیز هایی است که همیشه برای پا اهمیت داشته است پس بهتر است با خرید این ماشین لباس شویی آرامش را به خود و عزیزانان هدیه دهید.

 

ماشین لباس شویی های ۷ کیلویی ال جیj3  با چه قیمت هایی فروخته می شود.

اگر قصد خرید یک ماشین لباس شویی دارید و می خواهید آن ماشین لباس شویی سالیان سال و بدون مشکل برای تان کار کند ما به شما ماشین لباس شویی های ال جی را معرفی می کنیم. قیمت این ماشین لباس شویی ها با توجه به مدل، ظرفیت لگن، سایر برنامه ها و سیستم هایی که دارند با یک دیگر متفاوت هستند  ما به شما این مژده را می دهیم که قیمت ماشین لباس شویی هفت کیلویی ال جیj3  کاملا متناسب با کارایی او بوده و این قیمت نیز کاملا مناسب است.شاید مدل های ارزان تری نیز دربازار وجود داشته باشند اما مطمئن باشید این همه امکانات در کنار یک دیگر را ندارند و بخاطر جنس نامرغوبی که دارند خیلی سریع خراب می شوند و شما هر چند وقت یک بار مجبور به تعمیر آن می شوید اما این ماشین لباس شویی ها طول عمر چشم گیری دارند و به این زودی ها خراب نمی شوند و شما مجبور نمی شوید هزینه های گزافی بابت تعمیر آن ها بپردازید.

 

ماشین لباس شویی ۷ کیلویی ال جیj3 را از کجا بخریم ؟

شما می توانید ماشین لبای شویی هفت کیلویی الجی  j3رابه صورت حضوری و غیر حضوری( آنلاین) بخرید اما خب قطعا خودتان نیز می دانید که خرید حضوری درد سر های خود را دارد. ترافیک، بالا بودن هزینه ی رفت و آمد و وقتی باید برای این کار بگذارید از این درد سر ها می باشند تازه اگر آن محصول مورد نظرتان را گران تر از نرخ معمول نخرید و یا این که مطمئن باشید نمونه اصلی به شما می فروشند اما با خرید غیرحضوری دیگر این مشکلات را ندارید.

 

از سایت ما خرید کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایتhttp://topfroosh.com  یک خرید مطمئن انجام دهید زیرا ما اصل بودن کالای خریداری شده را تضمین می کنیم و کالا را با نهایت احتیاط برای شما در هر کجای ایران که باشید می فرستیم همچنین اگر ماشین لباس شویی ۷ کیلویی الجی  شما هر گونه مشکلی داشت تا ۴۸ ساعت آینده آن را پس می گیریم این نکته را نیز در نظر بگیرید اگر خرید شما از یک مبِلغی بالا تر رفت هزینه ارسال کالا نیز رایگلن می باشد پس دقت کنید که در شرکت ما تمام جوانب به نفع مشتری است امیدواریم که از خرید خود راضی باشید?

تماس با کارشناسان تاپ فروش

adress ایران ، کردستان، بانه

phone 09100000000

جدیدترین مطالب

No item found! Please check your config!